Talvemaagia Raudsillal

Tule oma meeskonnaga tavisesse metsa talvepäevi pidama.

Talvepäevad

Talvised olud lisavad Raudsillale hoopis uue dimensiooni. Avanevad uued võimalused lõbusalt aega veeta või oma meeskond proovile panna.

Vahvaid ajaveetmisvõimalusi pakuvad Raudsilla Ürgsed õpitoad ja meeskonnamängud.

Räimemaitsed

Õpituba tutvustab iidseid rannarahva söömatavasid koos paljude erinevate moodustega räime küpsetamiseks lahtisel tulel. Osalejad saavd räimeroogi maitsta aga ka ise valmistada, kasutades juhendaja toel erinevaid muistseid meetodeid nagu pakul vinnutamine, vitsal rõstimine, potis suitsutamine, savipajas hautamine, plekil praadimine jms. Kestus 2-3h

Muinastoidud

Seni kõige populaarsem tegevus suurematel üritustel. Muinaskokk tutvustab osalejatele iidseid toitumistavasid ja erinevaid muinas- ja ürgaegseid toidu valmistamise meetoodikaid. Osalejad saavad toite süüa ja näevad samas ka nende valmimist. Võimalik ise osaleda toitude valmimisel.

Kasutatavad metoodikad:

  • lõkkepudru moorimine
  • metsatee keetmine
  • kala pakul vinnutamine
  • liha kivi peal praadimine
  • lõkkeleiva küpsetamine
  • silgu röstimine
  • kana küpsetamine vardas
  • kana küpsetamine kookonis
  • liha suitsutamine suitsupajas
  • ja palju muud samas vaimus

 

Kestus 3-4h

Räätsamatk talvises rabas

Peale töist ettevõtte üritust on hea mõte minna mõneks tunniks nautima talvist rabamaastikku. Räätsamatkaga saab hakkame igaüks, kes jalgsi matkata suudab. Rohkem loodusjutte, kui tormamist. Meie poolt on loodusgiidid, räätsad ja säärised.

Koerterakendiga lõbusõit

Ole eriline ja proovi midagi hoopis teistsugust! Husky koertega lõbusõit on vahva tegevus, mis annab jumet ning lisab kõneainet igale sündmusele.
Ole vaid julge ja tule proovima:)

Diskgolf

Mängu eesmärgiks on võimalikult väheste visete arvuga läbida kõik rajad. Iga raja algus- ja lõpp-punkt on tähistatud ning alguskohas on antud ka selle rajalõigu kaart. Radu on standardmängus 8. Ühe raja pikkus võib olla viiekümnest viiesaja meetrini. Kogu mängu jooksul läbitakse tavaliselt 1-3 kilomeetrit. Hea mäng suvepäevadele!

Talvised seiklused

Kindlasti tasub talvel Raudsilla Suurt Koda külastada

Suur Koda on oma 30 meetrise läbimõõdu ning 18 meetrise kõrgusega suurim hoone Raudsillal, kuhu mahub korraga kuni 400 inimest. Koja seina äärde on paigutatud 15 lauda pinkidega. Ühes seinas on lava koos valgustuse ning projektori ekraaniga. Lava on 9 meetrit lai ning 5 meetrit sügav. Keskpõrandal asub suur 4 meetrise läbimõõduga tulease, mis koos küttekehaga on piisavalt võimekas, et koda ka käreda pakasega mõnusalt soojaks kütta.

Raudsilla talvel

Kliendid meist

Söök oli  väga maitsev ja meeskond pidas ootamatustele hästi vastu.
EveIPA
Aitäh, kõik oli SUPER!!!!
AljanneTelia
Meie inimesed jäid koha, söögi, sauna ja üleüldse kõigega, mis Te pakkusite väga rahule.
AnuRahva Raamat

Võtke meiega ühendust