• Raudsilla Matkakompleks

    Matkakompleks ürglooduses – ainult 45 min Tallinnast

Matkakompleks ürglooduses

Võimalused siin on piiritud. Olgu tegemist firmaürituse, pulma või Paintball’i-lahinguga. Tule kindlasti!

Pulmad

Midagi ürgselt romantilist ja kindlasti meeldejäävat. Suure Koja keskel asetsev elustuli loob tõeliselt mõnusa atmosfääri. Lisaks on Kojas siselava ansamblitele ning välislava tantsu ja tralli korraldamiseks.

Talvepäevad

Valmistame lõkkel muinastoite ning tutvume talvise metsaga. Õhtul vahetame Suures Kojas sooja lõkke ümber päevamuljeid.

Suvepäevad

Sisustame Teie firma suvepäevad huvitavate mängude ning ohtra päikesega. Võtke kaasa naerul näod ning tulge Raudsillale.

Suur Koda

Korralda ettevõtte seminarid, koolitused või muud nõupidamised. Suur Koda elava tulega püsib soe ning hubane ka talvel ning mahutab kuni 300 inimest.

Entertainment Complex in Lahemaa National Park

Raudsilla Entertainment Complex is situated in Lahemaa National Park and is a unique venue. Home to a number of small and large wooden teepee tents. Including the largest teepee in Europe.

Raudsilla Entertainment Complex is surrounded by beautiful untouched nature and threw it flows Pärlijõgi (“Pearl river”), which is one of the last remaining habitats of the freshwater pearl mussel (Margaritifera margaritifera).  Another sight definitely worth visiting is the Baltic klint and braver quests can catapult-zipline down this magnificent bank. Raudsilla is the perfect place to just unwind and unplug!

Kliendid meist

Korraldustoimkond toimetas asjatundlikult ja meeldivalt! Jäime kõigega väga rahule!
Madis Merivoo
Mõned sõitsid kohale Švetsist ja Saksamaalt ning ütlesid: „Miks sa ei öelnud, et me paradiisi tuleme, oleksime pikema olemisega arvestanud?!“
Elari KivisooEesti Puitmajaliit
Jube hea on linnast ja närvilisusest pääseda – rahulikku ja imeilusasse kohta, mis samas siiski suhteliselt linna lähedal.
Hille SelgSilberauto
Kui tead, millal ja kui suure seltskonnaga tulla tahad, küsi pakkumist.
Küsi Pakkumist

Küsimusi?