Matkad ja mängud looduses

Raudsillal toimuvaid üritusi sisustavad ikka raba- või kanuumatkad, maastikumängud, ellujäämiskoolitus, fotojaht, käsitöö õpitoad või suisa ekstreemsed seiklused.

Aktiivne tegevus

Kui sulle sobib aktiivne tegevus siis tee oma valik, millest oled huvitatud ning loe täpsemalt, milliseid erinevaid võimalusi pakume:

Mängud

Siit leiad põhjaliku ülevaate, milliseid eri tüüpi mänge võime ürisute osana korraldada: maastikumängud, lõbusad seiklusmängud ning seltskonnamängud ja stiiliüritused.

Matkad ja loodusretked

Raudsilla maavaldustesse jääb suure Pudisoo raba algus, 30 m kõrgune paepank Balti klint keset metsa ja juba nimegi poolest kaunis Pärlijõgi, kust võib leida veel ka sellist haruldast loomakest nagu ebapärlikarp.

Meelelahutus

Ja loomulikult aitame ka meelelahutuse korraldamisega. Pakume oma abi erinevate korralduslike murede lahendamisega.

Raudsilal seikluspark

Katapult-Zipline, Ronimistorn, Madalseiklusrada, Kõrgseiklusrada, Ekstreemne maastikumäng, Vibulaskmine ning see pole veel kõik!

Rõõm isetegemisest

Isetehtud asjad on just need kõige vägevamad ja südamlikumad. Raudsillal on võimalik oma näpukestega meisterdada ja meeltega tunnetada nii mõndagi.

Tegevused lastele

Samal ajal, kui emmed-issid tähtsat nõu peavad, või metsas ekstreemradadel oma võimeid proovile panevad, leiame vahvat tegevust ka kõige väiksematele.

Ürgsed õpitoad

Raudsilla tõeliseks pärliks on ürgsed õpitoad, kus igaüks saab esiisade kombel endale valmistada mõne Raudsillalt kaasa võetava meene.

Võtke meiega ühendust

Kui tead, millal ja kui suure seltskonnaga tulla tahad, küsi pakkumist. Ära muretse, see ei kohusta veel millekski ning aitame Sind kõige planeerimisel.