fbpx

Matkad ja mängud looduses

Raudsillal toimuvaid üritusi sisustavad ikka raba- või kanuumatkad, ellujäämiskoolitus ning fotojaht, ürgsed õpitoad või suisa ekstreemsed seiklused.

Aktiivne tegevus

Tutvu lähemalt, milliseid aktiivseid tegevusi me pakume, ning vali välja oma lemmik:

Mängud

Siit leiad põhjaliku ülevaate, milliseid eri tüüpi mänge võime ürituste osana korraldada: maastikumängud, lõbusad seiklusmängud, seltskonnamängud ja stiiliüritused.

Matkad ja loodusretked

Raudsilla maavaldustesse jääb suure Pudisoo raba algus, 30m kõrgune paepank Balti klint ja juba nimegi poolest kaunis Pärlijõgi, kust võib leida haruldasi ebapärlikarpe.

Meelelahutus

Loomulikult aitame ka meelelahutusliku osa korraldamisega. Aitame lahendada erinevaid korralduslikke muresid.

Raudsilla seikluspark

Ronimistorn, Madalseiklusrada, Kõrgseiklusrada, Ekstreemne maastikumäng, Vibulaskmine ning see pole veel kõik!

Rõõm isetegemisest

Isetehtud asjad on just need kõige vägevamad ja südamlikumad. Raudsillal on võimalik oma näpukestega meisterdada ja meeltega tunnetada nii mõndagi.

Tegevused lastele

Samal ajal, kui emmed-issid tähtsat nõu peavad, või metsas ekstreemradadel oma võimeid proovile panevad, leiame vahvat tegevust ka kõige väiksematele.

Ürgsed õpitoad

Raudsilla tõeliseks pärliks on ürgsed õpitoad, kus igaüks saab esiisade kombel omale valmistada mõne Raudsillalt kaasa võetava meene.

Võtke meiega ühendust

Kui tead, millal ja kui suure seltskonnaga tulla tahad, küsi pakkumist. Ära muretse, see ei kohusta veel millekski ning aitame Sind kõige planeerimisel.