fbpx

Elamusööbimine

Valida on värske õhu käes olevate hubaste püstkodade või tarepealsete matkastiilis magalate vahel.

Elamusööbimine

Raudsilla ei ole eraldi majutusasutus – küll aga on meie juures üritusi korraldavatel seltskondadel võimalik ööbida põnevates püstkodades ja taredes, mis mahutavad kokku kuni 100 inimest. Lisaks on meil ka piirmatud telkimisvõimalused.

Kogemus omaette on magamine metsa all asuvates puidust ürgsetes püstkodades – värske õhk, vulisev Pärlioja, tuules kohisevad puud ning pilkane pimedus annavad hea une. Ent mugavuse huvides on olemas nii elektriküte kui ka -valgustus.

Kahel uuemal püstkojal on välja ehitatud katuseaknad, mis võimaldavad imetleda lummavat taevast ja säravaid tähti, pikutades ise samal ajal soojas voodis. Imeline kogemus!

Lisaks on võimalus omale ase leida magala stiilis ruumides, täpselt nii nagu lapsepõlves laagris olles. Meie tared annavad hea võimaluse meenutada olnut ja tutvustada oma lastele laagrikorda – kõik tingimused selleks on loodud.

Pulmade ajal on pruutpaari käsutuses mõnusalt hubane taretuba, kus on võimalik luua unustamatult romantiline meeleolu. Selles toas on ka peegel, mis võimaldab pruudil end rahulikult valmis sättida, et jäädvustada imeline õhtu terveks igavikuks.

 

Võta ühendust

Kliendid meist

Eriti karastav peale sauna jõkke hüpata ja muidugi südatalvel ööbimine hütis on omaette elamus
Auto Forte Tallinn
Mul siiralt hea meel et saime Raudsillal teist korda teha meeldejääva peo.
Kadri RebaneFujitsu
Suured-suured tänud meie poolt ka! Nautisime igat sekundit.
Annika112

Võtke meiega ühendust