Elamusööbimine

Valida on värske õhu käes olevate hubaste püstkodade või tarepealsete matkastiilis magalate vahel.

Elamusööbimine

Raudsilla ei ole eraldi majutusasutus – küll aga on meie juures üritusi korraldavatel seltskondadel võimalus panna põnevatesse püstkodadesse ja taredesse magama ligi 100 inimest. Vajadusel on ka piiramatud telkimisvõimalused.

Kogemus omaette on metsa all asuvates puidust ürgsetes püstkodades magamine – värske õhk, vulisev Pärlioja, tuules kohisevad puud ning pilkane pimedus annavad hea une. Ent mugavuse huvides on olemas nii küte kui ka elektrivalgustus.

Kahel uuemal püstkojal on väljaehitatud katuseaknad, mis võimaldavad imetleda lummavat taevast ja säravaid tähti, pikutades ise samal ajal soojas voodis – muidugi ainult ilmataadi loaga. Imeline kogemus!

Teistel on võimalus omale ase leida magala stiilis ruumides, täpselt nii nagu lapsepõlves laagris olles. Meie tared annavad hea võimaluse meenutada olnut ja tutvustada oma lastele laagrikorda – kõik tingimused selleks on loodud.

Pulmade ajal on pruutpaari käsutuses mõnusalt hubane taretuba, kus on võimalik luua unustamatult romantiline meeleolu. Selles toas on ka peegel, mis võimaldab pruudil end rahulikult värskendada või koguni üles lüüa, et jäädvustada imeline õhtu terveks igavikuks.

 

Võta ühendust

Kliendid meist

Eriti karastav peale sauna jõkke hüpata ja muidugi südatalvel ööbimine hütis on omaette elamus
Auto Forte Tallinn
Mul siiralt hea meel et saime Raudsillal teist korda teha meeldejääva peo.
Kadri RebaneFujitsu
Suured-suured tänud meie poolt ka! Nautisime igat sekundit.
Annika112

Võtke meiega ühendust