fbpx

Mitmekülgsed matkavõimalused

Looduses maha peetava ürituse juurde käivad sageli räätsamatkad rabas, kanuumatkad Valgejõel, seiklusraja läbimised ja rahulikud jalgsimatkad looduse avastamiseks

[add_to_cart id= class='th-btn a2c-btn a2c-standard' show_price='false' style='']

Mängud

Matkad ja loodusretked

Raudsilla maavaldustesse jääb suure Pudisoo raba algus, 30 m kõrgune paepank Balti klint keset metsa ja juba nimegi poolest kaunis Pärlijõgi, kust võib leida veel ka sellist haruldast loomakest nagu ebapärlikarp.

Tänu nendele looduslikele eripäradele on meie pakutavad matkad eriti meeldejäävad. Ja seda aastaringselt – matkaks sobimatut aastaaega lihtsalt ei ole! Korralik varustus ja mõnus seltskond Teie poolt, põnevad matkarajad ja kogenud matkajuhid meie poolt ning meeldejääv ja elamus saab teoks.

Ekstreemmatkad/üleelamisretked

Põnevad ja seiklusküllased retked, kus tuleb ületada mitmeid, esmapilgul eluohtlikena näivaid takistusi. Kujutate end ette langemas 70 meetri kõrguselt sügavasse orgu? Ei? Kogenud matkajuhtide juhendamisel, turvaköite ja -rakmetega varustatult ei ole see sugugi nii kohutav mõte. Kellel see õnnestub, tahab veel. Sest juurde on saadud uus kogemus ja mõnus ports adrenaliini. Lisaks kogetavale elamusele saadakse üleelamisretkel nii mõnigi hea nipp metsas toimetulekuks. Ja mis peamine – eneses on avastatud tahk, millest siiani aimugi ei olnud. Proovige järele!

Eluline metsaretk õpipaikadega

Silmad suureks ja kõrvad lahti! Tegemist pole pelgalt jalutuskäigu ja looduse võlu nautimisega Raudsilla ümbruse mosaiikmetsas. Tee peal ootavad erinevad peatuspaigad, milledes saab õppida ja omandada uusi teadmisi lõkke tegemisest vana käsitööni.

Seikluslikud meeskonnamatkad

Erineva raskusastmega seiklusmatkad ühendavad kogu meeskonda ning sobivad eriti hästi näiteks koolituspäeva lõpetuseks või seikluspäeva üheks meeleolukaks vahepalaks. Raudsilla ümbritsev loodus pakub väga mitmekesiseid võimalusi ning meeskonnakoolitus hoopis linnakärast väljas korraldada on meil alati olemas!

Räätsamatk rabas

Peale töist ettevõtte üritust on hea mõte minna mõneks tunniks nautima puutumata loodusega rabamaastikku. Räätsamatkaga saab hakkame igaüks, kes jalgsi matkata suudab. Rohkem loodusjutte, kui tormamist. Meie poolt on loodusgiidid, räätsad ja säärised.

Kanuumatkad Valgejõel

Kanuumatk kaunil Valgejõel pakub lisaks loodusest saadud emotsioonidele ka rahuldustunnet iseenda saavutuse üle – ma tõesti sain sellega hakkama! Tõepoolest – esmapilgul tundub kitsukeses kanuus ilma ümberkukkumiseta seilamine lausa ilmvõimatu tegemine olevat. Tegelikkuses avastad hoopis, et Sinus on olemas esivanematelt päritud ürgne oskus tulla kanuuga hõlpsasti toime. Mõned näpunäited meeldetuletuseks meie matkajuhtidelt ja matk võib alata. Kanuumatk on parimaid viise nautimaks võimalust enese võimete tundmaõppimiseks ja viivu iseendaga kahekesi olemiseks, saatjaks VAIKUS…

Loodusbingo

Raudsilla ümbruse loodus on uskumatult vaheldusrikas. Siin on väikesel alal esindatud kõik Eesti väärtuslikumad maastikud. Loodusbingot mängides teeme koos asjatundliku giidiga rahulikus tempos kulgeva jalgsimatka. Avastame Raudsilla loodusväärtusi ja ammutame uusi teadmisi. Põnevuse lisamiseks saab kolleegide või sõpradega võistelda tähelepanelikkuse ja loodusteadmiste osas. Loodusbingo sobib neile, kes tunnevad mõnu looduses liikumisest ja on avatud uutele teadmistele.

Paadiralli

Pannal_RaftingKevadel3_tuneup

Märg ja lõbus seiklus kummipaatidega Valgejõel paneb seltskonna tõsiselt proovile. Kes meelelt tõsiseks ja ihult kuivaks suudab jääda, on “tõeline tegija”. NB! Korraldatav vaid kevadise suurvee ajal.

Huvitab midagi muud? Avalda oma mõtted ja korraldame matka vastavalt Sinu soovidele!

Kliendid meist

Vahva koht ja lahke pererahvas!
Tiiu KiilmannViking Window
Suur-suur tänu, väga ilus päev oli, päikest täis ja mõnus.
Helbe KärberTallinna Sadam
Koht meeldis vaieldamatult kõigile ja on omapärane ning meeldejääv.
Külli JaaksonJungent Estonia

Võtke meiega ühendust