fbpx

Ka lastel on Raudsillal raudselt lõbus

Ürituste tarvis mängujuhid lastele - mängud ja matkad looduses on ühtlasi nii mõnus kui ka arendav ajaviide lastele. Ja emad-isad saavad samal ajal oma üritusele keskenduda.

[add_to_cart id= class='th-btn a2c-btn a2c-standard' show_price='false' style='']

Tegevused lastele

Samal ajal, kui emmed-issid tähtsat nõu peavad, või metsas ekstreemradadel oma võimeid proovile panevad, leiame vahvat tegevust ka kõige väiksematele.

Meilt on võimalik tellida mängujuht, kes lastega meisterdab, mängib, jalutab, muinasjutte jutustab, lõket teeb, grillib ja kakaod keedab. Vastavalt laste vanusele ja valdavale soole koostame neile vahva programmi – tegevust ja põnevust jätkub kõigile.

  • Lastehoid
  • Mängujuhid (meisterdamised, maalimine, maastikujoonised)
  • Lastematkad
  • Lastegruppidele

Lastegruppidele: Raudsilla ootab noori loodushuvilisi veetma mõnusalt aega meie ainulaadses matka-kompleksis. Oodatud on nii väiksemad kui suuremad ning põnevaid tegemisi jätkub kõigile. Võimalik korraldada harivaid vabaõhutunde, lõbusaid loodusmatku, põnevaid orienteerumis-mänge, võistlusi ja palju muud huvitavat.

Kõige selle kõrvale pakume Teie eelistustele vastavaid maitsvaid hõrgutisi ning kuumi jooke. Punased põsed, uued teadmised ning hea tuju on garanteeritud!

Kliendid meist

Suurepärane! Oleme tõesti tänulikud.
Niina ja Hillar Seeberg
Teil on seal ju nii romantiline ja armas, tahaksime teinekord suvel ka tulla.
Helbe KärberTallinna Sadam
Raudsilla õhkab soojust, mida Te sinna panete ning on näha, et te teete seda hingega!
Kadri UljasWise Guys OÜ

Võtke meiega ühendust