Suur valik mänge

Oma seltskonnaga Raudsillal üritust korraldades, saab lõbutseda ekstreemsete seiklusmängude, mõõdukate maastikumängude või rahulike seltskonnamängude abil

Mängud

Maastikumängud

Mullipallid (Zorbid)

Mullipalli möll on adrenaliinirohke, sportlik ja põnev meelelahutus kõikidele aktiivsetele inimestele. Mängi jalkat, põrka, jookse või veere niisama. Kõige lahedam on seda kümnekesi koos teha. Mäng on igati ohutu, sest oled ju mullipalli sees! Uus materjal annab 1.5m pallile kerguse, millega saab mängida juba viiendast eluaastast.

5 punast ja 5 sinist palli teevad lihtsaks kaasvõistlejate jälgimise turniiril.
Kaasa saate ka suure 1meetrise läbimõõduga jalgpalli.

Inim-lauajalgpall

Tule raamist välja ja muuda tavapärane jalka põnevaks ja elamusterohkeks. Klassikaline lauajalgpall nüüd elusuuruses teie ürituse rõõmuks. Ideaalne sisustamaks suvepäevi, spordiklubide üritusi, jt suurte gruppidega üritusi.

Minigolfirada

Meil on hea meel pakkuda kõigile golfihuvilistele võimalust mängida minigolfi! Olgu selleks spordiüritused, aiapidu, pulmad, sünnipäevad, kliendiüritused, jms pidupäevad.

Paneme teile üles 9-rajalise väljaku ning soovi korral saate mängu vältel rajaelemente ümber kombineerides moodustada täiesti uue raja. Rajaelementide ümbertõstmine käib kiirelt ja fix-clip kinnitutsega.

Muidugi on olemas ka score kaardid punktide arvestuseks, kepid ja pallid.
Soovi korral korraldame Teile turniiri koos mängujuhiga!

Ellujäämiskoolitus

See annab kerge ülevaate sellest, kuidas looduse meelevallas paremini toime tulla.

Õpime teooriat, vaatame, kuidas on võimalik metsas orienteeruda, ööbida, saada süüa ja juua. Alati on võimalik koolitust siduda ka aktiivsema seiklusmänguga ja oma ellujäämisoskusi ka kehalises mõttes proovile panna.

Loquiz

Loquiz on mäng mõtlevale inimesele! Selles mängus tuleb meeskonnal langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.

Loquiz on uus innovatiivne viktoriin maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele! Kuid see mäng eristub kõigist teistest! Nimelt kasutatakse abivahendiks maastikul liikumiseks tahvelarvutit, mis teeb mängu eriti unikaalseks.

Maastikumäng 100 MÖLKI

100 MÖLKI on uus tahvelarvutitega strateegiamäng meeskondadele, kus edu toob planeerimisoskus ja nutikus! Mängida saab ka algusest lõpuni pimedas!

Mängu teeb põnevaks pidevalt muutuv olukord, kus meeskonnal tuleb reageerida kiirelt ja tegevusplaani muuta. Mäng on justkui klassikaline puitklotsidega Mölkky aga suurel alal, kus tiimiliikmetele tuleb ennast „visata“ õige virtuaalse punkti peale. Mänguväljaks on ümbruskonna maastik, kus asuvad hajutatult virtuaalsed kontrollpunktid. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb leida punktid ning seal vastata küsimustele ja lahendada ülesandeid.

Võidab meeskond kellel on punktisumma kõige lähemal 100-le punktile ja kõik küsimused on vastatud. Mida lähemal sajale punktile seda parem, mida rohkem vastatud küsimusi, seda parem! Iga õige vastuse eest saab tiim näidatud arvu punkte või miinuspunkte. Iga vale vastuse eest saad null punkti. Kogu mäng on jälgitava suure tahvelarvuti ekraanil, kus on kaardil näha kontrollpunktide asukohad, vihje küsimuse teema kohta ning saadav punktide arv. Võidab tiim, kellel on kõik küsimused lahti ja 100 punkti käes.

Raudsilla aardejaht

Aardejaht on traditsiooniline seiklusmäng, milles on rühmal vaja teadmisi, koostööd ja näpuotsaga julgust. Legendi järgi on territooriumile maetud hinnaline aardekirst. Kus täpselt, ei mäleta keegi. Küll aga on alles legend, üks tühi tabel ja erilised prillid. Kui tabel ära täita, siis pidavat prillidega nägema aardekirstu asukohta.

Meeskonnamäng Faks peakontorist

Fax peakontoris on eriline meeskonnatreeningu mäng looduses. See on mäng, kus tuleb koos töökaaslastega “hüpata tundmatus kohas vette” ja asuda koos tekkinud olukorda lahendama. Mäng erineb teistest meeskonnamängudest – faxi mängus ei ole omavahelist võistlemist.

Mäng algab faksi saabumisega peakontorist, milles on kirjas meeskonna ülesanne. Rohkem lisainfot ei jagata! Legendi järgi on saabunud ka kast töövahenditega. Kast avades läheb aeg käima ja edasi on vaja meeskonnad efektiivselt tööle saada, et ülesanne täita.

Järgneva aktiivse pooleteise tunni jooksul tuleb ilma lisa juhendamiseta omal käe jagada rolle, koordineerida tegevust ja planeerida õigesti aega. Lisaks liikuda maastikul ja kasutada efektiivselt olemasolevaid tehnilisi abivahendeid.

Püstitatud eesmärk võib metsas jääda ka saavutamata. Sellevõrra rohkem on hilisema kokkuvõtvast arutelust ja analüüsist õppida! Mängus on töövahenditeks õues kasutatavad nutiseadmed ja raadiosaatjad omavaheliseks suhtlemiseks ja koostöö koordineerimiseks.

See mäng on praktiline meeskonnakoolitus, milles puudub teooria osa, ning on tööriist mis käivitab meeskonnatöö parendamise mõtted ja arutelu.

Tegevus toimub kahes osas: 1,5h maastikul ning 1 tund osalejate omavahelist arutelu ja analüüsi.

Raharalli

Raharalli on kiiretele, nutikatele ja meeskonnavaimuga mängijatele! Sellest mängus tuleb tööle panna nii pea kui jalad – nagu ikka, kui võisteldakse raha pärast! Tegemist on strateegiat ja planeerimist nõudva valikorienteerumisega maastikul ning selles mängus ei saa öelda, et ka üks on võitlusväljal sõdur! See on tiimimäng!

Action Track

Tegemist on meeskondliku maastikumänguga. Action Track ülesanded töötavad väljas GPS-põhiselt ja siseruumides QR-koodide abil. Mäng käib aja ja/või punktide peale. Võistkonnad näevad skoori reaalajas ning mängujuht suhtleb võistkondadega tekstsõnumi abil. Mängu lõppedes teeb mängujuht kokkuvõtte, jagab statistikat (läbitud teekonna pikkus, aeg, punktid jne) ja autasustab võistkondasid.See mäng on informatiivne, hariv, kuid samas meelelahutuslik. Osavõtjaid haaratakse tegevusse, mille abil nad saavad teada uusi fakte ümbritsevast loodusest, firmast või partneritest meelelahutuslikul moel (edutainment or histotainment).  Action Track on samuti hea vahend sisemise turunduse ja brändinduse jaoks. Kogu mängu saab kohandada firma spetsiifikale või konverentsi teemale.

Lõbusad seiklusmängud

Fotojaht

Lõbus fotojaht ei nõua suurt füüsilist pingutust ning sobib igas vanuses inimestele. Mäng toimub 6-7 inimeselistes meeskondades ja kestab ca 2,5h. Rühmad kasutavad pildistamiseks enda telefone ning iga rühm saab juhendi ja 20 fotolegendi. Eesmärk on üles leida õiged kohad ning pildistada võimalikult loominguline legendile vastav foto. Lõbusa lavastamise käigus jäävad pildile pöörased olukorrad! Fotojahil „elustub” peale kolmandat kaadrit ka kõige tagasihoidlikum kolleeg. See mäng sulatab Su meeskonnaliikmete vahel ka kõige kõvema jää!

Fotojaht 2

Fotojaht 2 on uus versioon kõikide aegade kõige lõbusamast meeskonnamängust. Mängus on ühendatud vana hea fotojahi lavastamine, lihtne orienteerumine ja moodne tehnika. Uues fotojahis on “relvaks” iPad, mis aitab leida asukohti, annab ülesandeid ja pildistab, tekitab täiendatud reaalsusega pilte ja moodsaid live meeme, annab punkte ning laeb jahisaagi kohe ise üles. Nalja saab veelgi rohkem!

Filmifestival

Filmifestival on lõbus ja haarav mäng, mis on segu meeskonnatööst ja väikesest rollimängust. Legendi järgi on kohalikule filmifestivalile saadetud filmid tee peal kaduma läinud. Et mitte ärritada üritust rahastanud ametnikke, tuleb festival ikkagi korraldada ning nii tulebki esialgu filme vaatama tulnud inimestel endil asuda hoopis filmi tegema. Loominguliste ideede, käepäraste vahendite ja lõbusate inimestega teeb imet! Õnneks ei pea tegema täispikka filmi, vaid ettenäitamisele tulevad filmide treilerid ja lühikatkendid. Nende ülesvõtmine on igale meeskonnale jõukohane. Festivalil jagatakse auhindu viies kategoorias: loodusfilm, actionfilm, Eesti film, reklaamfilm ja koduvideo.

Diskgolf

Mängu eesmärgiks on läbida rada võimalikult väheste visete arvuga. Raja algus- ja lõpp-punkt on tähistatud ning alguskohas on antud ka vajaminevad kettad ning rajalõigu kaart. Radu on standardmängus 8. Ühe raja pikkus võib olla viiekümnest viiesaja meetrini. Kogu mängu jooksul läbitakse tavaliselt 1-3 kilomeetrit. Soovi korral saame raja ümber teha ning korvid kõrvuti panna – nii saavad huviliselt väikesel alal täpsusviset harjutada Hea mäng suvepäevadele!

Seltskonnamängud ja stiiliüritused

Meeskondlikud seiklusmängud

Põnev ja kaasahaarav mäng, mis paneb proovile ka parima meeskonna. Ülesandeid saab lahendada nii maa peal kui ka puu otsas! Ülesannetele tuleb läheneda loovalt ning tihtipeale tuleb ka nö kastist välja mõelda. Lisaks tuleb sisse ka usalduseteema. Soovi korral saab juurde lisada ka ca 100 meetrit pika katapult zip-line’i!

Filmifestival

Tõeliselt lõbusas mängus on legendi järgi kohalikule filmifestivalile saadetud filmid kaduma läinud. Olukorra päästmiseks tuleb teha kõik mis võimalik! Olemas on kaamerad rekvisiidid ja muu filmikompanii varustus ning hakkajad kolleegid. Nii tuleb teil kiirelt mõned filmitreilerid ise üles võtta et filmigalal midagi vaadata oleks. See mäng toob tiimikaaslastes välja nende varjatud anded. Mängus jagub tegevust kõigile – lisaks näitlejatele vajatakse ka taustajõude! Filmifestivali mäng õnnestub alati!

Seltskonnamängud

Tutvumismängud, sportlikud mängud, nuputamismängud,  osavusmängud, teatevõistlused.
On mõttes hoopis midagi muud? Siis anna sellest vaid teada ja anname oma parima just Sinule sobiva mängu/matka korraldamisel!

Kliendid meist

Kahju oli kohe õhtul ära minna. Tuleb kindlasti tagasi tulla. Suurema seltskonnaga ja kauemaks.
Maigi PeeduliInfovara
Jäime Raudsillast sõltuvusse. Ikka ja jälle tahaks tagasi tulla.
Riina KodiSilikaat Grupp
Tore on pühendunud ja professionaalsete inimestega koostööd teha!
Eve ReiIPA

Võtke meiega ühendust