Suur valik mänge

Oma seltskonnaga Raudsillal üritust korraldades, saab lõbutseda ekstreemsete seiklusmängude, mõõdukate maastikumängude või rahulike seltskonnamängude abil

Mängud

Maastikumängud

Ellujäämiskoolitus

See annab kerge ülevaate sellest, kuidas looduse meelevallas paremini toime tulla.

Õpime teooriat, vaatame, kuidas on võimalik metsas orienteeruda, ööbida, saada süüa ja juua. Alati on võimalik koolitust siduda ka aktiivsema seiklusmänguga ja oma ellujäämisoskusi ka kehalises mõttes proovile panna.

Loquiz

Loquiz on mäng mõtlevale inimesele! Selles mängus tuleb meeskonnal langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.

Loquiz on uus innovatiivne viktoriin maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele! Kuid see mäng eristub kõigist teistest! Nimelt kasutatakse abivahendiks maastikul liikumiseks tahvelarvutit, mis teeb mängu eriti unikaalseks.

Maastikumäng 100 MÖLKI

100 MÖLKI on uus tahvelarvutitega strateegiamäng meeskondadele, kus edu toob planeerimisoskus ja nutikus! Mängida saab ka algusest lõpuni pimedas!

Mängu teeb põnevaks pidevalt muutuv olukord, kus meeskonnal tuleb reageerida kiirelt ja tegevusplaani muuta. Mäng on justkui klassikaline puitklotsidega Mölkky aga suurel alal, kus tiimiliikmetele tuleb ennast „visata“ õige virtuaalse punkti peale. Mänguväljaks on ümbruskonna maastik, kus asuvad hajutatult virtuaalsed kontrollpunktid. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb leida punktid ning seal vastata küsimustele ja lahendada ülesandeid.

Võidab meeskond kellel on punktisumma kõige lähemal 100-le punktile ja kõik küsimused on vastatud. Mida lähemal sajale punktile seda parem, mida rohkem vastatud küsimusi, seda parem! Iga õige vastuse eest saab tiim näidatud arvu punkte või miinuspunkte. Iga vale vastuse eest saad null punkti. Kogu mäng on jälgitava suure tahvelarvuti ekraanil, kus on kaardil näha kontrollpunktide asukohad, vihje küsimuse teema kohta ning saadav punktide arv. Võidab tiim, kellel on kõik küsimused lahti ja 100 punkti käes.

Raudsilla aardejaht

Aardejaht on traditsiooniline seiklusmäng, milles on rühmal vaja teadmisi, koostööd ja näpuotsaga julgust. Legendi järgi on territooriumile maetud hinnaline aardekirst. Kus täpselt, ei mäleta keegi. Küll aga on alles legend, üks tühi tabel ja erilised prillid. Kui tabel ära täita, siis pidavat prillidega nägema aardekirstu asukohta.

Meeskonnamäng Faks peakontorist

Fax peakontoris on eriline meeskonnatreeningu mäng looduses. See on mäng, kus tuleb koos töökaaslastega “hüpata tundmatus kohas vette” ja asuda koos tekkinud olukorda lahendama. Mäng erineb teistest meeskonnamängudest – faxi mängus ei ole omavahelist võistlemist.

Mäng algab faksi saabumisega peakontorist, milles on kirjas meeskonna ülesanne. Rohkem lisainfot ei jagata! Legendi järgi on saabunud ka kast töövahenditega. Kast avades läheb aeg käima ja edasi on vaja meeskonnad efektiivselt tööle saada, et ülesanne täita.

Järgneva aktiivse pooleteise tunni jooksul tuleb ilma lisa juhendamiseta omal käe jagada rolle, koordineerida tegevust ja planeerida õigesti aega. Lisaks liikuda maastikul ja kasutada efektiivselt olemasolevaid tehnilisi abivahendeid.

Püstitatud eesmärk võib metsas jääda ka saavutamata. Sellevõrra rohkem on hilisema kokkuvõtvast arutelust ja analüüsist õppida! Mängus on töövahenditeks õues kasutatavad nutiseadmed ja raadiosaatjad omavaheliseks suhtlemiseks ja koostöö koordineerimiseks.

See mäng on praktiline meeskonnakoolitus, milles puudub teooria osa, ning on tööriist mis käivitab meeskonnatöö parendamise mõtted ja arutelu.

Tegevus toimub kahes osas: 1,5h maastikul ning 1 tund osalejate omavahelist arutelu ja analüüsi.

Raharalli

Raharalli on kiiretele, nutikatele ja meeskonnavaimuga mängijatele! Sellest mängus tuleb tööle panna nii pea kui jalad – nagu ikka, kui võisteldakse raha pärast! Tegemist on strateegiat ja planeerimist nõudva valikorienteerumisega maastikul ning selles mängus ei saa öelda, et ka üks on võitlusväljal sõdur! See on tiimimäng!

Seiklusrogain

Seiklusrogain on sportlik ja haarav seiklusmäng looduses, kus on nii klassikalist orienteerumist, kui meeskonnatööd! Moodustame seltskonnast 5-liikmelised tiimid, kes peavad läbima 2h jooksul võimalikult palju punkte. Iga võistkond saab kaardi koos kontrollpunktidega ning kompassi. Seiklusrogain on mõnus välitingimustes sportlik liikumine koos strateegia ja tiimitööga. Tulemused selguvad, kui kõik on lõpetanud ja punktid kokku löödud. Ülesande punkte on 4, kus ülesande edukaks sooritamiseks on vaja eelkõige tiimi liikmete ühist panust ja koostööd.

Action Track

Tegemist on meeskondliku maastikumänguga. Action Track ülesanded töötavad väljas GPS-põhiselt ja siseruumides QR-koodide abil. Mäng käib aja ja/või punktide peale. Võistkonnad näevad skoori reaalajas ning mängujuht suhtleb võistkondadega tekstsõnumi abil. Mängu lõppedes teeb mängujuht kokkuvõtte, jagab statistikat (läbitud teekonna pikkus, aeg, punktid jne) ja autasustab võistkondasid.See mäng on informatiivne, hariv, kuid samas meelelahutuslik. Osavõtjaid haaratakse tegevusse, mille abil nad saavad teada uusi fakte ümbritsevast loodusest, firmast või partneritest meelelahutuslikul moel (edutainment or histotainment).  Action Track on samuti hea vahend sisemise turunduse ja brändinduse jaoks. Kogu mängu saab kohandada firma spetsiifikale või konverentsi teemale.

Lõbusad seiklusmängud

Fotojaht

Lõbus fotojaht ei nõua suurt füüsilist pingutust ning sobib igas vanuses inimestele. Mäng toimub 6-7 inimeselistes meeskondades ja kestab ca 2,5h. Iga rühm saab fotoaparaadi, juhendi ja 20 fotolegendi. Eesmärk on üles leida õiged kohad ning pildistada võimalikult loominguline legendile vastav foto. Lõbusa lavastamise käigus jäävad pildile pöörased olukorrad! Fotojahil „elustub” peale kolmandat kaadrit ka kõige tagasihoidlikum kolleeg. See mäng sulatab Su meeskonnaliikmete vahel ka kõige kõvema jää!

Filmifestival

Filmifestival on lõbus ja haarav mäng, mis on segu meeskonnatööst ja väikesest rollimängust. Legendi järgi on kohalikule filmifestivalile saadetud filmid tee peal kaduma läinud. Et mitte ärritada üritust rahastanud ametnikke, tuleb festival ikkagi korraldada ning nii tulebki esialgu filme vaatama tulnud inimestel endil asuda hoopis filmi tegema. Loominguliste ideede, käepäraste vahendite ja lõbusate inimestega teeb imet! Õnneks ei pea tegema täispikka filmi, vaid ettenäitamisele tulevad filmide treilerid ja lühikatkendid. Nende ülesvõtmine on igale meeskonnale jõukohane. Festivalil jagatakse auhindu viies kategoorias: loodusfilm, actionfilm, Eesti film, reklaamfilm ja koduvideo.

Diskgolf

Mängu eesmärgiks on võimalikult väheste visete arvuga läbida kõik rajad. Iga raja algus- ja lõpp-punkt on tähistatud ning alguskohas on antud ka selle rajalõigu kaart. Radu on standardmängus 8. Ühe raja pikkus võib olla viiekümnest viiesaja meetrini. Kogu mängu jooksul läbitakse tavaliselt 1-3 kilomeetrit. Hea mäng suvepäevadele!

Seltskonnamängud ja stiiliüritused

Erinevad rollimängud

Sõda metsas, vibulased jahil, neegrid lumes, antiikolümpia, mustlaslaager, ürgmängud, üksikul saarel. Olete näinud neegreid lumes? Või osalenud mustalaslaagri kihevkirevas  elus? Või üritanud eluvaimu sees hoida üksikul saarel? Meeleolukaid mänge, kus kehastuda erinevateks  tegelasteks, jagub meie mängudepagasis küllaga.  Raudsilla olustikku sobivad omalaadsed püstkojad ja palkmajad, ümbritsev mosaiikmets, lagendikud,  jõed ja rabad, pakuvad vahvaid võimalusi erinevateks lõbusateks stiiliüritusteks ja  rollimängudeks.

Seltskonnamängud

Tutvumismängud, sportlikud mängud, nuputamismängud,  osavusmängud, teatevõistlused.
On mõttes hoopis midagi muud? Siis anna sellest vaid teada ja anname oma parima just Sinule sobiva mängu/matka korraldamisel!

Kliendid meist

Kahju oli kohe õhtul ära minna. Tuleb kindlasti tagasi tulla. Suurema seltskonnaga ja kauemaks.
Maigi PeeduliInfovara
Jäime Raudsillast sõltuvusse. Ikka ja jälle tahaks tagasi tulla.
Riina KodiSilikaat Grupp
Tore on pühendunud ja professionaalsete inimestega koostööd teha!
Eve ReiIPA

Võtke meiega ühendust

Valige kuupäevad

 • E
 • T
 • K
 • N
 • R
 • L
 • P
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
yes
1548979200
1
{"2019":{"1":{"31":"default"},"2":{"1":"default","4":"default","5":"default","6":"default","7":"default","8":"default","9":"default","10":"default","12":"default","13":"default","14":"default","15":"default","16":"default","17":"default","18":"default","19":"default","21":"default","22":"default"},"3":{"2":"2","3":"3","4":"1","5":"1","6":"1","7":"1","8":"default","9":"default","10":"default","21":"2","22":"3"},"4":{"5":"2","6":"3"},"5":{"18":"2","19":"3","30":"2","31":"1"},"6":{"1":"3","14":"2","15":"1","16":"1","17":"1","18":"1","19":"1","21":"2","22":"3","25":"2","26":"1","27":"1","28":"1","29":"1","30":"1"},"7":{"1":"3","5":"2","6":"1","7":"3","8":"1","9":"1","10":"1","11":"1","12":"3","13":"2","14":"3","19":"2","20":"1","21":"1","22":"3","26":"2","27":"1","28":"3","31":"2"},"8":{"1":"1","2":"3","3":"2","4":"3","9":"2","10":"1","11":"1","12":"3","17":"2","18":"3","19":"2","20":"3","24":"2","25":"3"}}}
{"default":{"name":{"default":"P\u00e4ev vaba","hr":"Slobodno","cs":"Volno","da":"Ledigt","nl":"Vrij","en":"Available","fr":"Libre","de":"Frei","hu":"Szabad","it":"Libero","ro":"Disponobil","ru":"\u0414\u043e\u0441\u0442\u0443\u043f\u043d\u043e","sk":"Vo\u013en\u00fd","es":"Libre","sv":"Ledigt","uk":"B\u0456\u043b\u044c\u043d\u043e","no":"","et":"P\u00e4ev vaba"},"color":"#DDFFCC","splitColor":false,"bookable":"yes","auto-pending":"no","sync":"no"},"1":{"name":{"default":"P\u00e4ev broneeritud","hr":"Zauzeto","cs":"Obsazeno","da":"Booket","nl":"Bezet","en":"Booked","fr":"Occup\u00e9","de":"Belegt","hu":"Foglalt","it":"Prenotato","ro":"Rezervat","ru":"\u0417\u0430\u043d\u044f\u0442\u043e","sk":"Obsaden\u00fd","es":"Reservado","sv":"Bokat","uk":"\u0417\u0430\u0439\u043d\u044f\u0442\u043e","no":"","et":"P\u00e4ev broneeritud"},"color":"#FFC0BD","splitColor":false,"bookable":false,"auto-pending":"yes","sync":"yes"},"2":{"name":{"en":"Partially booked","nl":"","et":"Osaliselt broneeritud","fi":"","fr":"","de":"","pt":"","ro":"","default":"Osaliselt broneeritud"},"color":"#DDFFCC","splitColor":"#FFC0BD","bookable":"yes","hide":"hide","auto-pending":"no","sync":"no"},"3":{"name":{"en":"Changeover 2","nl":"","et":"","fi":"","fr":"","de":"","pt":"","ro":"","default":"Changeover 2"},"color":"#FFC0BD","splitColor":"#DDFFCC","bookable":"yes","hide":"hide","auto-pending":"no","sync":"no"}}
1
et
1
1
2
1
multiple
no
0
no
side
Päeva I pool on broneeritud - päev vaba alates 13.00
Päeva II pool on broneeritud - hommik vaba kuni 12.00
Terve päev on broneeritud - ehk sobib Sulle mõni teine kuupäev?