fbpx

Firmaüritus, pulmad või sünnipäevapidu

Kogu kompleks on ühe seltskonna käsutuses: suur püstkoda, kolm erinevat sauna, ööbimisvõimalused ja palju muud. Soovi korral saad meilt ka toitlustuse, aktiivsed tegevused, õhtujuhid ning mis iganes Sa veel unistad.

Ürituste korraldamine

Raudsilla Matkakompleksis saad teoks teha meeldejääva firmaürituse, armsad pulmad või lihtsalt vinge vabaõhuürituse sõprade-sugulastega.

Raudsilla Matkakompleks asub imelise looduse keskel. Lisaks kaunile Pärlijõele, mis on koduks haruldasele Ebapärlikarbile, väärib külastamist ka läheduses asuv Balti klint ning seda ümbritsev mosaiikmets. Siin avaneb ideaalne võimalus “juhe seinast välja tõmmata”.

Hindame kõrgelt meie külaliste privaatust – kohapeal korraga vaid üks seltskond, mis tagab võimaluse ümbritsevat 100% nautida.

Meie kompleksis paikneb suur koda, grillkoda, avarad grillterrassid, 2 mõnusat rituaalsauna ning siseruumides magamiskohti matkatingimustes ca 100 külalisele.

Elamusööbimine

Raudsilla ei ole eraldi majutusasutus – küll aga on meie juures üritusi korraldavatel seltskondadel võimalik ööbida põnevates püstkodades ja taredes, mis mahutavad kokku kuni 100 inimest.

Firmaüritused

Vii läbi oma ettevõtte kliendiüritused, seminarid, suve- või talvepäevad just Raudsillal. Koos loome meeldejääva sündmuse!

Pulmad Raudsillal

Kellel on soov korraldada suured pulmad, neile sobib Raudsilla imeline õhkkond ideaalselt.

Seminariruumide rent

Korralda oma ettevõtte seminarid, koolitused, koosolekud või muud nõupidamised linnakärast eemal!

Võtke meiega ühendust

Kui tead, millal ja kui suure seltskonnaga tulla tahad, küsi pakkumist. Ära muretse, see ei kohusta veel millekski ning aitame Sind kõige planeerimisel.