Firmaüritus või pulmade korraldamine

Kogu kompleks ühe seltskonna käsutuses: suur püstkoda, kaks erinevat sauna, ööbimisvõimalused ja muu. Soovi korral saad meilt ka toitlustuse, aktiivsed tegevused, õhtujuhid ja mis iganes veel unistad.

Ürituste korraldamine

Raudsilla Matkakompleksis saad teoks teha meeldejääva firmaürituse, armsad pulmad või lihtsalt vinge vabaõhuürituse sõprade-sugulastega.

Raudsilla Matkakompleks asub imelise looduse keskel ning lisaks kaunile Pärlijõele, mis on koduks haruldasele Ebapärlikarbile, väärib külastamist ka läheduses asuv Balti klint ning seda ümbritsev mosaiikmets. Siin avaneb ideaalne võimalus “juhe lihtsalt seinast välja tõmmata”. Pulmade korraldamine on Raudsillal eriti tore!

Hindame kõrgelt meie külaliste privaatust – kohapeal korraga vaid üks seltskond ja tagatud võimalus ümbritsevat 100% nautida.

Meie kompleksis on suur koda (mahutab istuma kuni 200 ja koos lisalaudadega kuni 300 külalist), grillkoda (mahutab istuma 40 in), grillterrassid, 2 rituaalsauna, siseruumides magamiskohti 110 (matkatingimustes).

Elamusööbimine

Raudsilla ei ole eraldi majutusasutus, küll aga on meie juures üritusi korraldavatel seltskondadel võimalus panna põnevatesse püstkodadesse ja taredesse magama kuni 110 inimest.

Firmaüritused

Korraldame firmaüritused, mille peale on külastaja raudselt sillas – see on meie eesmärk! Võimalused on piiramatud ja üheskoos saame korraldada Teile kõige meeldejäävama sündmuse.

Pulmad Raudsillal

Kel soov korraldada suured pulmad, neile sobib Raudsilla imeline õhkkond ideaalselt.

Seminari-ruumide rent

Korralda oma ettevõtte seminarid, koolitused ja koosolekud või muud nõupidamised linnakärast eemal!

Võtke meiega ühendust

Kui tead, millal ja kui suure seltskonnaga tulla tahad, küsi pakkumist. Ära muretse, see ei kohusta veel millekski ning aitame Sind kõige planeerimisel.