Pinged kasvavad üle pea ja stress hiilib ligi? Siis on õige aeg “juhe seinast välja tõmmata”. Suurepäraseid võimalusi selleks pakub Raudsilla Matkakompleks.

Raudsilla Matkakompleks asub imelise looduse keskel ning lisaks kaunile Pärlijõele, mis on koduks haruldasele Ebapärlikarbile, väärib külastamist läheduses asuv Balti klint ja seda ümbritsev mosaiikmets. See kõik asub vaid 45 minuti sõidu kaugusel Tallinnast, Lahemaa Rahvuspargis.

Raudsillal on kõik võimalik

Radusilla pakub sündmuste täisteenust: majutust, toitlustust, seminaride pidamise võimalust ja palju põnevat aktiivset tegevust.

Püstkodasid (suur koda mahutab istuma 400 inimest, grillikoda 40 inimest), grilliterrasse ja saunu saab kasutada mitmesuguste ettevõtmiste tarbeks: nii suve- kui ka talvepäevadeks, sünnipäevadeks, pulmadeks, koosolekuteks, seminarideks, firmapidudeks.

Saunades saab tutvuda iidsete saunatavadega. Pärast korraliku leili saab ennast jahutada kas Pärlijões või keset leiliruumi olemas basseinis.

Raudsillal on oma kõrgseiklusrada ja katapult-zipline. Valmistada saab muinastoite, läbida ellujäämiskursuseid ja mängida seiklusmänge. Soovi korral saate kätt proovida erinevates õpitubades.

Comments are closed.