fbpx

Isetegemine pakub rõõmu

Ürituste osana on võimalik pakkuda oma seltskonnale nii looduskosmeetika valmistamise õpituba kui ka ajaloolise käsitöö proovimise võimalusi

[add_to_cart id= class='th-btn a2c-btn a2c-standard' show_price='false' style='']

Rõõm isetegemisest

Isetehtud asjad on just need kõige vägevamad ja südamlikumad. Raudsillal on võimalik oma näpukestega meisterdada ja meeltega tunnetada nii mõndagi:

Looduskosmeetika

Vali väljatoodud looduskosmeetika töötubadest endale sobivaim ja meelepäraseim. Alati on võimalus ka kombineerida ning uusi ideid proovida!

Kehakoorija õpituba – Kehakoorija õpitoas valmib meresoola või fariinsuhkru baasil kehakoorija, mille teevad eriti luksuslikuks valmistaja enda poolt valitud looduslikud baas- ja eeterlikud õlid. Kosmeetikumi isetegemine on lihtne, lõbus ja ihusõbralik! Tulemusena saad ca 250 grammi puhtast toorainest ja just sinu nahale kasuliku kehakoorija, mida on võimalik kohe ka ürgses saunas järgi proovida!

Kehaõli/massaažiõli õpituba – Taimsed õlid sisaldavad rikkalikult nahale hädavajalikke vitamiine ja mineraalaineid, hoides selle elastsena, jumeka ja niisutatuna. Selles õpitoas saad rohkelt teadmisi looduslike õlide omadustest ja nende kasulikkusest ihule. Tulemusena valmib ca 100 ml luksuslikku keha-või massaažiõli, mille ihule kandmisel hakkavad teraapiliselt mõjuma just Sulle meeldivad aroomid!

Vannisoola õpituba – Nüüd on Sul on võimalus võtta kaasa tükike ürgsest loodusest ka oma vannituppa! Surnumere sool annab nahale vajalikke mineraale, looduslikud õlid niisutavad ja eeterlikud õlid ravivad meelt. Õpitoas valmib ca 200 grammi niisutavat, aroomiteraapilist ja ihu hooldavat vannisoola.

Huulepalsami õpituba – Huulepalsami töötoas valmistad endale 100% puhta huulepalsami, mis kaitseb külma tuule ja pakase eest nii ürgmetsas, linna avarustes, kui ka niisutab kuivas toaõhus viibides. Saad valida just Sinule meeldiva koostise, tekstuuri ja lõhnaga huulemäärde, mida pakendad kas spetsiaalsesse huulepulga ümbrisesse või omalemmiktopsi.

Kehavõi – Tee oma nahale ise uus lemmikniisutaja! Erinevatest tahketest võietest ja looduslikest õlidest valmiv kehavõi on luksus otse loodusest! Õpitoas räägime erinevate baasõlide ja võiete kasulikkusest kehale, lisaks aroomiteraapiast meelele! 200 grammi võiet pakendame purki või Sinu lemmiktopsi.

Looduskosmeetika töötubadest veel –  Castille seep ja tahke shampoon, piimaseebid, aroomitearrpiaga külmetuse vastu

 

Erinevad käsitöö õpitoad

20160604_212012Viska villast – viltimine

Meeleoluka ja loova kursuse käigus sünnivad kohevast villast seebi, sooja vee, silmade sära ja lihaste toel värvirõõmsad ning ainulaadsed märgvilditud esemed – vildipallidest kõrva-rõngad, kee, mobiiliripats või kuuseehted, lisaks kaunid ruumilised õieprossid.

Kursus on suunatud peamiselt naistele kuid tegevust jagub huvilistele meestelegi, kes oma kaasale unikaalse üllatusehte või hoopis peotäie kuusekaunistuste nikerdamisega kenasti hakkama saavad.

Nõelviltimine – Sobib nii lastele kui vahva ka täiskasvanutele. Igaüks saab endale ise kuivviltimise teel ehk nõelaga viltides vahva villasõbra kaasa teha.

 

 

 

Toorshokolaadist trühvliteni – See on kaks-ühes õpituba, mis sisaldab õpituba toorshokolaadi kohta, millele lisandub trühvlite valmistamine. Trühvlid valmivad ise tehtud shokolaadimassist, millele lisatakse juurde erinevaid lisandeid maitseks ja väe andmiseks. Hea tuju on garanteeritud.

Puuviljakommid ja toorshokolaad – Šokolaad on supertoit, mis sisaldab ohtralt mineraalaineid ja vitamiine. Puhas tooršokolaad on tervisele ülimalt kasulik! Toortoidu valmistamisel ei kasutata kõrget temperatuuri ja nii valmib toit kiiresti ning säilivad kõik vitamiinid ja mineraalained. Nende valmistamine on jõukohane ka lastele. Magusanälja kustutamiseks vajame vaid mõne trühvli või kommi korraga. Koolituse käigus valmistame: tooršokolaadi, puuviljadest erinevaid toortoidu komme. Mõnusad magusad, aga samas tervislikud kingitused Sulle endale ja Sinu lähedastele!

Traditsioonilised mesilasvaha küünlad – Koolitusel on põhitähelepanu mesilasvahast küünaldel. Mesilasvaha eelis parafiini ees on selle looduslikkus. Kastmistehnika on üks vanimaid tehnikaid, kuidas küünlaid valmistati. Teeme ka ise selle protsessi läbi. Valmistame vahalehtedest veeretatud küünlaid. Saame selgeks, kuidas teha ise loomarasvast küünlaid. Igal osalejal valmib 1 veeretatud ja 1 kastetud küünal.

Geel- ja parafiinküünlad – Õpime selgeks erinevad valatud küünalde tehnikad ja -võimalused, samuti parafiini ja geeli värvimise, dekoreerimise ja lõhnastamise. Valalatud parafiinküünlad on võimalik ka vahetada ka kastetud küünalde vastu. Osalejad saavad ka juhendi liivaküünalde ja jääküünalde tegemiseks. Õpitoas valmib valmib 1 geelküünal ja 1 vahaküünal.

Lisaks veel:

Glögimeistrivõistlused

Isetehtud napsud

Räätsade valmistamine

Ehete valmistamine

Raudsillal pole piire – küsida võib kõike!

Kliendid meist

Lõke ja laternad olid suurepärased. Ja teie kohalik leib on lihtsalt suurepärane!!!
Külli JaaksonJungent Estonia
Ainuke millest me puudust tundsime, oli aeg - oleks seda rohkem olnud!
Ene ZulinRSA Estonia
Kõik olid väga vaimustuses Raudsilla ilust ja loodusest ja eriti kätetööst, mis seal tehtud – nii omapärane, nii kaunis ja sealjuures nii läbimõeldud ning konteksti sobiv.
Maigi PeeduliInfovara

Võtke meiega ühendust