fbpx

Tule loodusesse seiklema

Võta sõbrad ja kolleegid kaasa ning tule pane end Raudsilla seikluspargis proovile

Raudsilla seikluspark

Ronimistorn

Ronimissein on vertikaalne nukkidega varustatud 6,5m kõrgune sein, mille ületamine eeldab julgust ja pealehakkamist. Ronija on ronimisseinal alati julgestatud professionaalsete julgestajate poolt. Ronimine pakub pakub põnevust nii lastele, kui ka täiskasvanutele.

Madalseiklusrada

Seikluspargi idee on pakkuda füüsiliselt väljakutsuvamaid tegevusi, arendada tasakaalutunnetust ja osavust. Kogu tegevus toimub maapinna lähedal ja on piisavalt ohutu, et mitte vajada julgestamist. Tegemist on valdavalt meeskonnatöö elementidega, kus rühm saab üheskoos mõtte tööle panna. Madalseiklusrada pakub ohtralt humoorikaid situatsioone ja värvikaid pilte.

Kõrgseiklusrada

Paneb kõhklema ja mõtlema ka kõige vapramad. Eelkõige on see inimestele, kes tahavad kogeda ohutunnet ja rohket adrenaliini. Nõudes osalejatelt nii psüühilist kui ka füüsilist pingutust, on tegu isiksust kasvatavate harjutustega, kuhu eneseületus on sisse programmeeritud. Kõrgseiklusrada on vapustavaks elamuseks aktiivsetele inimestele või emotsiooniderohkeks punktiks rahulikumale üritusele.

Vibulaskmine

Tegemist on iseloomu kujundava spordialaga, mis nõuab harrastajailt nii individuaalset kui ka meeskonnatööd ning väga head enesekontrolli. Samas annab vibulaskmine suurepärase võimaluse vabaneda stressist. Vibulaskmine on harrastus, mida võib nautida iga ilmaga ning mis peamine – Te viibite ja liigute värskes õhus, puutumatus looduses. See ongi tõeline tervisesport.

Tõukeratta/-kelgu retk

Retk toimub rahulikus tempos. Erinevalt jalgrattast, ei koorma tõukerattaga(-kelguga) sõitmine selga, sest sõiduasend on püstisem ja liikuvam. Retk on kindlasti aktiivsem tavapärasest jalgsi liikumisest, kuid tegemist pole ka liialt sportliku aktiviteediga. Tõukerattaga(-kelguga) sõitmise tehnika on kergesti omandatav. Lükkad ühe jalaga hoogu, teisega seisad tallalaual – on ju imelihtne. Igaüks saab hakkama.

 

On mõttes hoopis midagi muud? Anna sellest meile teada, anname oma parima just Sinule sobiva mängu/matka korraldamisel!

Kliendid meist

Vaeva on nähtud kõvasti ja kompleks on viimisteltud viimse detailini.
Jaanika JundasRegistrite ja Infosüsteemide Keskus
Lahkusime toredate mälestuste, ületatud hirmude ja mõni ka sinikatega :D kuid see käib asja juurde.
KaisaNordea
Kõigile väga meeldis Teie kompleksis ja ekstreemsust oli rohkem kui küll.
IngraKoopia Niini & Rauam

Võtke meiega ühendust