Tule loodusesse seiklema

Võta sõbrad ja kolleegid kaasa ning tule pane end Raudsilla seikluspargis proovile

Raudsilla seikluspark

Katapult-Zipline

Milline oleks seikluspark ilma Zipline-ta? Raudsillal uus zipline rada toob endaga kaasa palju elamusi, sest laskumine toimub kõrgelt Balti klindilt. Lühidalt kinnitatakse end rullikuga kaldtrossi külge ja vuhisetakse suurel kiirusel maaga peaaegu paralleelselt. Suvepäevadele sobiv zipline on tavaliselt kuni 100 m pikk ning kaldega umbes 5%. See annab päris mõnusa pika sõidu. Ainuke füüsiline pingutus sõitjalt on ronimine stardiplatvormile. Kinni hoidma sõidu ajal ei pea – istutakse rakmetes.

Ülesõidust saab teha ka võistluse! Paneme maha märklaua, millele siis hoo pealt tuleb liivakotiga pihta saada. Esialgu tundub see lihtne, aga kui kiirus sees, ei ole visked just planeeritud täpsusega.

Ronimistorn

Ronimissein on vertikaalne nukkidega varustatud 6,5m kõrgune sein, mille ületamine eeldab julgust ja pealehakkamist. Ronija ronimisseinal on alati julgestatud professionaalsete julgestajate poolt. Ronimine pakub pakub põnevust nii lastele, kui ka täiskasvanutele.  Ronimissein on 6,5 meetrit kõrge ja 2,5m lai.

Madalseiklusrada

Seikluspark sisaldab ka seiklusrada. Idee on pakkuda füüsiliselt väljakutsuvamaid tegevusi, arendada tasakaalutunnetust ja osavust. Kogu tegevus toimub maapinna lähedal ja on piisavalt ohutu, et mitte vajada julgestamist. Tegemist on valdavalt individuaalsete elementidega, kus rühm saab toetada vaid moraalselt. Samas pakub madalseiklusrada ohtralt humoorikaid situatsioone ja värvikaid pilte.

Kõrgseiklusrada

…paneb kõhklema ja mõtlema ka kõige vapramad. Eelkõige on see inimestele, kes tahavad kogeda ohutunnet ja rohket adrenaliini veres. Nõudes osalejatelt nii psüühilist kui füüsilist pingutust, on tegu isiksust kasvatavate harjutustega, kuhu eneseületus on sisse programmeeritud. Kõrgseiklusrada või selle elemendid on vapustavaks elamuseks aktiivsetele inimestele või emotsiooniderohkeks punktiks rahulikumale üritusele.

Vibulaskmine

Tegemist on iseloomu kujundava spordialaga, mis nõuab harrastajailt nii individuaalset kui meeskonnatööd ning väga head enesekontrolli. Samas annab vibulaskmine suurepärase võimaluse vabaneda stressist. Vibulaskmine on harrastus, mida võib nautida iga ilmaga ning mis peamine – Te viibite ja liigute värskes õhus, puutumatus looduses. See ongi tõeline tervisesport.

Tõukeratta/-kelgu retk

Retk toimub rahulikus tempos. Erinevalt jalgrattast, ei koorma tõukerattaga(-kelguga) sõitmine selga, sest sõiduasend on püstisem ja liikuvam. Retke käigus me ei taotle sportimist, kuid tavapärasest jalgsi liikumisest on see tegevus siiski aktiivsem. Tõukerattaga(-kelguga) sõitmise tehnika on kergesti omandatav. Lükkad ühe jalaga hoogu, teisega seisad tallalaual – on ju imelihtne. Igaüks saab hakkama.

 

On mõttes hoopis midagi muud? Siis anna sellest vaid teada ja anname oma parima just Sinule sobiva mängu/matka korraldamisel!

Kliendid meist

Vaeva on nähtud kõvasti ja kompleks on viimisteltud viimse detailini.
Jaanika JundasRegistrite ja Infosüsteemide Keskus
Lahkusime toredate mälestuste, ületatud hirmude ja mõni ka sinikatega :D kuid see käib asja juurde.
KaisaNordea
Kõigile väga meeldis Teie kompleksis ja ekstreemsust oli rohkem kui küll.
IngraKoopia Niini & Rauam

Võtke meiega ühendust