Väljasõiduseminar annab hea võimaluse uuteks ideedeks!

Hommikust õhtuni kontoris istumine ei ole enam ammu ainus variant selleks, et töö saaks hästi tehtud. Tegelikult on tänapäeval palju võimalusi, mis aitavad tööülesannetele läheneda märksa loovamalt ning vabamas õhkkonnas, kui seda on kontor. Miks mitte korraldada seminar, koolitus või koosolek vahelduseks hoopis looduskaunis kohas eemal üldisest kärast? Kirjeldame teile mitut head põhjust, miks on kasulik aeg-ajalt korraldada ka väljasõiduseminare.

Kui mõtleme koosolekule või seminarile, siis kujutame tavaliselt vaimusilmas ette igavat seminariruumi, mis sarnaneb meie kooliaegsele klassitoale. Võib-olla meenutab see ka ideepuudust ning rutiini, umbset ruumi ja ootust, et üritus ruttu läbi saaks. Tegelikult saab ka teisiti. Aga miks on tarvis teha teistmoodi?

Rohkem loovust

Ainuüksi igapäevasest tööruumist väljumine ja teises keskkonnas viibimine ergutab meeli ning paneb uued ideed liikuma. Mõtted saavad teistsuguse suuna ning värske õhk annab ajule rohkem hapnikku. Olete kindlasti meeldivalt üllatunud, kui avastate, et rutiinimurdmine on mõnikord vägagi kasulik, sest ajurünnakud ja probleemide lahendamine õnnestuvad siis palju tõhusamalt.

Vabam õhkkond = vabam suhtlemine

Füüsiline keskkond mõjutab inimesi rohkem kui võiks arvata. Teame ju, et meie enesetunne võib mõnikord sõltuda isegi sellest, milliseid riideid me parasjagu kanname. Täpselt samamoodi avaldab meile mõju ka ümbrus, milles viibime. Tavaliselt kipume me väljaspool käituma julgemalt ja tunneme end mugavamalt kui igapäevases töökeskkonnas. Kui anda inimestele võimalus vestluseks vabamas õhustikus, suhtlevad nad samuti vabamalt ja tunnevad end hästi.

Laadimine uue energiaga

Kas tunnete, et akud on tühjaks saanud, sest mõtted ei liigu ja energiat pole? Sellisel juhul on just õige aeg liikuda kontoriruumidest välja ja leida üks mõnus koht, kus saaks tööle läheneda teisel viisi ning samas laadida end ka uue energiaga. Pärast sellist väljasõitu saab meeskond justkui taaskäivituse – paranevad nii emotsionaalne heaolu kui ka töösooritused.

Miks valida just Raudsilla?

Raudsillal on koosolemise jaoks loodud palju häid võimalusi, mis soodustavad kõike eespool mainitut – loovust, vabamat suhtlust ja uue energia ammutamist. Pakume vahetut ehedust ja looduslähedust. Meil on võimalus korraldada nõupidamisi ainulaadselt ja meeldejäävalt, näiteks püstkojas tulekolde ääres või otse saunalaval. Raudsillal peetavad seminarid on alati teistmoodi ning erilised. Looduskaunis koht pakub privaatsust ja tasakaalustab vaimu. Raudsilla on tõeliselt mõnus koht, kuhu linnakära eest peituda ja tervele meeskonnale uut innukust koguda!

Vaata täpsemalt, milliseid võimalusi pakub Raudsilla põnevateks väljasõiduseminarideks!

Comments are closed.