Suvepäevad on juba ammu saanud tavapäraseks firmaürituseks, ehk isegi traditsiooniks. Kuid kas sama saab öelda ka talvepäevade kohta? Miks oleks üldse vaja korraldada talvepäevi?

Võib tunduda, et talvepäevade organiseerimine on veel üks lisakulutus niigi rohkete firmaürituste reas (suvepäevad, jõulupidu jne), aga see pole kindlasti nii. Talvise firmaürituse korraldamisel on palju eeliseid ning positiivseid külgi.

Talvel on rohkem aega

Suvi on meil kaunis, kuid paratamatult liiga lühike aeg. Seetõttu teeb enamik meist suveks juba varakult plaanid ära. Inimeste vaba aeg on sel perioodil tihedalt sisustatud ja eluviis on palju liikuvam kui talvisel ajal. Pimedal ja külmal perioodil kipub meil olema tunduvalt rohkem aega ning seega on talvepäevade korraldamisel suurem võimalus, et lõviosa töötajaskonnast saab sellest üritusest ka osa võtta. Niisiis võib talvepäevad korraldada näiteks alternatiiviks suvepäevadele. Toredam on muidugi, kui toimuvad mõlemad – nii suve- kui talvepäevad.

Hea võimalus töötajate motiveerimiseks

Töötajaid ei motiveeri ainuüksi meeldiv palganumber. Väga olulised on ka kollektiivis toimivad suhted ning kaastöötajatega koos läbielatud emotsioonid ja kogemused. Kui töötajad suhtlevad üksteisega ka väljaspool traditsioonilist tööaega, siis ollakse rohkem motiveeritud töötama sõbralikus ja kokkuhoidvas meeskonnas. Just seepärast on tähtis saada vahelduse mõttes kokku täiesti teistsuguses keskkonnas ning mis olekski parem aeg selleks, kui südatalv, mil kipub kergesti võimust võtma nii töörutiin kui talveväsimus.

Mida talvepäevadel teha?

Talvepäevi saab korralda mitut moodi, kõik oleneb soovijate eelistustest ja vajadustest. On võimalik organiseerida meeskonnatööle orienteeritud tõhus üritus, kus muuhulgas teha kokkuvõtted ettevõtte aastatulemustest ja planeerida uusi strateegiaid ning eesmärke tulevikuks. Miks mitte tunnustada ka töötajaid heade saavutuste eest.

Võib-olla vajab kollektiiv ka energilisemat tegevust? Selleks puhuks saab meeskonnale pakkuda aktiivset puhkust, kus inimesed saavad kogeda kerget füüsilist koormust, mida pakuvad mitmed lõbusad tegevused. Sedaviisi saab end välja elada ja koos uusi toredaid emotsioone koguda. Jõulupeo, mis tihti kipub kujunema suureks söögiorgiaks, võib lausa asendada fantaasiarikaste ning põnevate talvepäevadega. Muidugi annab sellele lisaväärtust ka looduskaunis koht.

Talvepäevad Raudsillal

Talvepäevade pidamine on kahtlemata muutumas aina populaarsemaks, sest ka Raudsillal toimub talviseid üritusi üha rohkem. Oleme ligi 20 aasta jooksul aidanud korraldada eriilmelisi ja vahvaid üritusi, mis sobivad nii suurtele kui väikestele seltskondadele. Põnevad seiklused saavad teoks ja sulatavad jää meeskonnaliikmete vahel ka südatalvel!

Comments are closed.