Taas saavad kokku kõik usinad ja tublid, et sel korral lausa kahel päeval Raudsilla Matkakompleksis talvekarv maha kammida ning suurele kevadele rõõmsalt vastu astuda.

Neljapäeval 30.04 kohtume kell 15.00 Raudsillal

Töid on plaanis väga erinevaid, seega haara kaasa lisaks tööriietele ja -kinnastele ka reha-labidas-mootorsaag jms talgulisele olulist tööriista.

Töödega jätkame 01.05 hommikul kell 10.00

Kes ei saa mõlemil päeval osaleda, siis sellest ei ole muret. Raudsilla meeskond on väga tänulik iga külalise panuse eest.
Kohalikud meisterkokad seisavad hea ka korraliku kõhutäie eest!

AGA kõige olulisem

Volbriööl toovad kõik nõiad oma luuad kaasa, ajavad need saunas Kuuma Leiliga eriti teravaks ning esitavad siis öö-valguses vapustavalt uhkeid poognaid. Ära jää sellest ilma ning pane endagi sõiduriist juba targu kaasa võtmiseks valmis. Kes soovib enda uhkemaid kostüüme juba ka päevavalguses esitleda, siis teadke – Raudsillal pole piire!

Mõned tähelepanekud osalejatele

– Palun registreerige kindlasti enda osavõtt (millistel päevadel meiega talgutate ning kas soovite ka ööbida) liis@raudsilla.ee või 53 043 056.
– Saunatajatel palume kaasa võtta rätik ja plätud. Pesemisvahendid on kohapeal olemas (lubatud ainult looduslikud pesemisvahendid).
– Kõik vahvad üllatused on teretulnud.

 

Meeletute kohtumisteni,

Raudsilla nõiad

Comments are closed.