Mida teised on arvanud?

Oleme saanud külastajatelt palju positiivset vastukaja meie eheda olustiku, avatud meele ja paindliku korralduse, viisaka teeninduse ning hea toidu kohta.

Külaliste tagasiside

Olime Raudsillal oma osakonnaga juba kolmandat korda ning endiselt on see koht, kuhu tahaks tagasi!

Kanuumatk oleks võinud olla ehk õige veidi pikem, kuid ei midagi hullu. Matka instruktor oli äärmiselt muhe; aitäh temalegi!
Edastage tänusõnad ka kokale. Söök jätkuvalt maitsev!
Ilusat saabuvat suve teile sinna Raudsillale ja järgmiste kohtumisteni

Katri (DPD Eesti AS)

Raudsilla kohana oli tõesti eriline ehk siis täpselt see, mis ma üritasin küsida. Vahest ikka veab ka ja saadki täpselt seda, mida mõtlesid! Ja sellise sauna vastu on kuskil mujal väga-väga keeruline saada. Mulle väga-väga meeldivad need kohad ja inimesed, kes oma asju hingega teevad ja see paistis teie juures igalt poolt välja.

Vaeva on nähtud kõvasti ja kompleks on viimistletud viimase detailini. Omanäolise hõnguga. Potentsiaali oleks ka suvepäevadeks. Püstkojad olid ägedad nii seest kui väljast, eriti saun (seest).  Oli palju ruumi ja väga nauditav asukoht: palju metsa, Pärlioja ja maa künklikkus. Asjalikud ja täpsed inimesed, teenindus üldse oli väga hea!

Jaanika Jundas (Registrite ja Infosüsteemide Keskus)

 

Meie pulmapäev oli rohkemgi, kui me teie poolt ja üldse lootsime. Vihma sadas, kuid see ei morjendanud mitte hetkekski. Toit – SUPER suurimas ülivõrdes.

Pulmapidu 2013

 

VÄGA TORE, TAHAKS VEEL, LÄHME KOHE TAGASI… Võib-olla tõesti!? Suured tänud!!!

Loksa Gümnaasiumi õpetajad

 

Üritus meeldis rahvale väga! Tõukekelgumatk osutus meie meeste algatusel neil omavaheliseks võistluseks ja naised püüdsid vapralt nendega sammu pidada J Nalja sai kõvasti! Naised kiitsid matkajuhte! Mul kahju, et mul endal ei õnnestunud osaleda, aga tagasiside on igati positiivne!

Talvepäevad 2014

 

Ainuke millest me puudust tundsime, on aeg – oleks seda aega rohkem olnud! Järgmine kord peame ise paremini planeerima. Kolga mõis on äge, ning ääretult meeleolukas on teie Raudsilla. Olen kindel, et tuleme sinna kunagi veel! Inimesed juba arutasidki, et mida kõike võiks teie juures veel teha:)

Ene Zulin (RSA Estonia)

 

Kogu Auto Forte kollektiiv tänab Teid kõiki laheda nädalavahetuse eest Raudsillal.
Kindlasti tänage ka meie matkajuhti, kes tegi meile metsas väga vahva ellujäämiskoolituse! Aga kindlasti soovitan Raudsilla kompleksi ja toredat meeskonda ka oma tuttavatele, kes tahavad korraldada üritusi või lihtsalt uudistama tulla.

Kompleks oli tõesti lahe. Mõnus hubane grillikoda, kus saab koolitust pidada ja ka tantsu lüüa. Eriti karastav peale sauna jõkke hüpata ja muidugi südatalvel ööbimine hütis on omaette elamus.

Jana Toomi (Auto Forte Tallinn)

 

“Suur-suur tänu, väga ilus päev oli, päikest täis ja mõnus. Saun oli võrratu ja toidud lihtsalt imemaitsvad. Praegugi hakkab suu vett jooksma, kui sütel küpsetatud kaladele mõtlen!  Kõik, kes olid aktiivsed ja tahtsid tegevusi kaasa teha – kõik jäid rahule.

Teil on seal  ju nii romantiline ja armas, tahaksime teinekord suvel ka tulla. Käisin ise kunagi 10 a tagasi, siis oli kompleks väiksem, nüüd oli tore võrrelda. 

Palju edu Teile ja toredaid kliente!

Helbe Kärber (Tallinna Sadam)

 

Saun oli lihtsalt suurepärane, 12 meest mõmisemas rahulolevalt ja kõik ka vees käimas.

Aare Ets (Raasiku Vallavalitsus)

 

Tahaksin tänada ülilaheda nädalavahetuse eest Raudsillal. Osalejad olid kõik rohkem kui rahul, kõhud olid täis mõnusat toitu ning saun ajas naha kuumaks.

Raudsilla õhkab soojust, mida Te sinna panete ning on näha, et te teete seda hingega!

Kadri Uljas (Wise Guys OÜ)

 

Soovin tänada Raudsilla tiimi ja ülimeeldivat õhkkonda igati sujuva, abivalmi ja toreda koostöö eest. Jube hea on linnast ja närvilisusest pääseda – rahulikku ja imeilusasse kohta, mis samas siiski suhteliselt linna lähedal. Veelkord tänud ja ehk kohtume veel.

Hille Selg (Silberauto)

 

Täname võimaluse eest kaunis ja puhta loodusega väga erilises puhkekohas oma iga-aastane kokkutulek korraldada! Korraldustoimkond toimetas asjatundlikult ja meeldivalt! Jäime kõigega väga rahule! Meelelahutus oli haarav ja andis palju uusi teadmisi hakkamasaamiseks kriitilises seisus! Toit oli tervikuna maitsev ja mitmekesine, grilliha ja eriti omaküpsetatud leib pälvis paljude kiidusõnu. Saun ja kõik teised hooned/ruumid toredad ja mõnusad. Kogu kompleks pimedal sügisööl piisavalt valgustatud ja meeldivalt müstiline!

Madis Merivoo

 

Meie inimesed jäid kõigega väga rahule. Koht oli super, saunad kuumad ja magamiseks piisavalt ruumi. Kiitsid kõvasti teenindust. Mõned sõitsid kohale Švetsist ja Saksamaalt ning ütlesid: „Miks sa ei öelnud, et me paradiisi tuleme, oleksime pikema olemisega arvestanud?!“

Elari Kivisoo (Eesti Puitmajaliit)

 

Suured tänud veelkord kõige eest. Raudsilla kompleks on tõeliselt mõnus koht ja meil ning meie külalistel oli erakordselt hea meel, et saime oma tähtsa päeva just seal veeta. Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

Kai ja Johan

 

Koht meeldis vaieldamatult kõigile ja on omapärane ning meeldejääv. Diskoriga jäädi ka rahule, kiideti videodiskot. Lõke ja laternad olid suurepärased. Ja teie kohalik leib on lihtsalt suurepärane!!! Nii mitmedki ütlesid, et kuna leib oli nii hea, siis muud nagu süüa ei jõudnudki:) Suur püstkoda on hämmastav kui seda esimest korda näha, just seestpoolt.

Külli Jaakson, (Jungent Estonia)

 

Jäime Raudsillast sõltuvusse. Ikka ja jälle tahaks tagasi tulla. Toit oli võrratu, päeva olite ka ilusa tellinud ja õhtujuhi osas oli Teil õigus – parim!

Riina Kodi (Silikaat Grupp)

 

Olen väga tänulik, et lubasite mul oja-vulina ja linnulaulu saatel öö veeta. Teil on imeliselt tore koht.

Margit Tomson

 

Eriti tahaksime kiita teie kokapoisse, kuna toidud olid tõesti maitsvad ja heal tasemel. Ka ruumid, ööbimise tingimused ja saunamõnud olid meeldejäävad. No mida veel tahta ? Suurepärane! Oleme tõesti tänulikud.

Niina ja Hillar Seeberg

 

Neeme koolipere tänab toreda hommikupooliku eest. Õpetajad on täis energiat ja töötahet ja tunnevad end natuke rohkem osakesena loodudest kui teie juurde tulles.

Karin Soosalu (Neeme Kool)

 

Vahva koht ja lahke pererahvas! Meil on tavaks korraldada pidusid erinevates kohtades. On tekkinud mõned lemmikud, kuhu tagasi minna tahaksime ja teile tuleme kindlasti veel.

Tiiu Kiilmann (Viking Window)

 

Kõik olid väga vaimustuses Raudsilla ilust ja loodusest ja eriti kätetööst, mis seal tehtud – nii omapärane, nii kaunis ja sealjuures nii läbimõeldud ning konteksti sobiv. Eraldi tänud Priidule, kes oli väga abivalmis ja väga asjalik – kõik laabus suurepäraselt, ei osanud nii supertasemel teenindust oodatagi (et kohe üldse mitte millegi pärast ei pidanud ise muretsema). Kahju oli kohe õhtul ära minna. Tuleb kindlasti tagasi tulla. Suurema seltskonnaga ja kauemaks.

Maigi Peeduli (Infovara)